Запорізького отамана “злили” московські куратори

8 Лютого 2018 20:16

Запорізького одіозного козачого отамана Олександра Панченка “злили” московські куратори, коли оприлюднили розшифровку записів телефонних переговорів. Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на сторінку “Миротворця” у Facebook.
Отамана “Козацького війська Запорізького низового” Олександра Панченко помістили до чистилища “Миротворця” після оприлюднення розшифровки телефонних переговорів радника Президента РФ Володимира Путіна Сергія Глазьєва з депутатом Держдуми Костянтином Затуліним від березня 2014 року. Розшифровку 6 лютого цього року виклав сайт Цензор.нет. У ній фігурує Олександр Панченко, як людина за допомогою якої росіяни сподіваються взяти регіон під свій контроль.
Щоправда, співрозмовники зазначають, що козаки Панченка трусять вдаватися до активних дій, тому їм потрібне підкріплення.
“Ну, Панченко. З Панченко вчора розмовляв, вони бояться, значить, треба їх, підкріплення їм якесь відправити. Зробити так само, як в Харкові. Там сидить 50 бандерівців у Запорізькій обладміністрації. Їх треба так само вибити, посадити облраду і далі ми вже будемо з нею працювати, щоб вона правильні рішення прийняла”, – каже Глазьєв.
Запорізьку область куратори агресії проти України у березні 2014 року сприймають як ключову, вважають, що її захоплення, не дозволить українцям відбити Крим (у 2014 році росіяни цього, дійсно, побоювалися).
“Усе таємне стає явним. На четвертий рік війни виплило, що цей т.зв. отаман запорізького низового кізячества свідомо сприяв агресору шляхом розгойдування області та захоплення Запорізької ОДА для подальшого призову до російських окупантів ввести війська з метою подальшої окупації”, – коментують у “Миротворці”.

Олександр Панченко на початку російської агресії проти України сповідував відверто проросійські погляди. Потім, начебто, нову українську владу прийняв. Від більш рішучих однодумців на отамана навіть посипалися звинувачення, мовляв “злив південний схід”, не повставав проти “хунти”. Утім, пасивність Панченко не врятувала його від неприємностей – спочатку, під час одного з козацьких заходів КВЗН, інші активісти і проукраїнські козаки з бійкою вигнали з Хортиці, а потім отаман зазнав “сміттєвої люстрації”.