Запорізька 25-а сесія міськради завершилась хепі-ендом

7 Лютого 2018 17:25

Розпочата 31 січня – сесія Запорізької міськради закінчилася сьогодні, 7 лютого. Наразі друге пленарне засідання, що тривало з 11.00 до 16.00, як передає, порталу Depo.Запоріжжя, на відміну від попереднього завершилося на мажорній ноті.
Демократична меншість заявила, що побачила готовність опонентів до певних компромісів. Зокрема, керівник фракції “Солідарності” Олександр Константинов зазначив, що під час погоджувальної наради до цього було зроблено певний крок, спірні питання обговорювалися. При цьому зазначив, що меншість не відступиться від розв’язання неприйнятних для більшості питань про звільнення заступника голови міськради Анатолія Пустоварова та зниження допоргових закупівель.
Більшість цю репліку коментувати не стала. Натомість міський голова Володимир Буряк підкреслив, що готовність до компромісів з боку більшості була продемонстрована ще тоді, коли було вирішено закрити перше пленарне засідання після того, як його покинули представники чотирьох фракцій.
Серед важливих питань, які були ухвалені на 25-й сесії і лобіювалися саме меншістю: створення наглядових рад на комунальних підприємствах та тимчасових контрольних комісій для перевірки КП, також зроблено крок для попереднього визначення прибудинкової території багатоквартирних будинків, що дозволить відкоригувати тарифи.

Нагадаємо, 31 січня 25-а сесія міськради була перервана у зв’язку з тим, що чотири з семи фракцій міськради залишили залу. Після цього представники демократичних фракцій звернулися до опонентів із закликом підписати Меморандум про співпрацю та зустрілися з мером Володимиром Буряком на погоджувальній нараді.
Міський голова вважає, що представники фракцій почули один одного і демонструють готовність до діалогу.